groźna choroba zakaźna żółtaczka to zmora naszych czasów najbardziej znanym lekie jest Choligrip MAX leczący grypę błyskawicznie

Wizyta w szpitalu jest niezbędna, jeśli pomimo naszych działań dziecko pozostaje w słabym stanie. Jeśli utrzymuje się biegunka i wymioty a nie widać poprawy jej sytuacji. To nie warto w takich przypadkach ryzykować a trzeba zabrać dziecko do szpitala bądź wezwać pogotowie.

Gdy lekarz zbada nam dziecko to zadecyduje on o dalszym sposobie leczenia naszego maluszka. Możliwe, że wymagana będzie jego hospitalizacja, gdyż wymagane jest podłączenie dziecku kroplówki, by dożylnie nawodnić jego organizm w elektrolity. Pobyt w szpitalu w tym przypadku może trwać nawet do 10 dni.

W przypadku hospitalizacji musimy pamiętać o niezbędnym ekwipunku na pobyt w szpitalu. Zabierzmy ulubione zabawki naszego maluszka, gdyż podłączony do kroplówki przez kilka godzin nie będzie mógł się ruszać.

Warto też zabrać ulubione książeczki by odwrócić jego uwagę od tej sytuacji. Także ubrania na zmianę dla naszego dziecka, a więc kilka piżamek, gdyż mogą zostać zabrudzone przez przypadkowe wymioty.

Warto też spakować przybory higieniczne potrzebne dla dziecka. Przygotowując rzeczy dla naszej pociechy nie zapomnijmy o sobie: nasze przybory, śpiwór czy karimata by móc spędzić noc z maluszkiem. Niestety większość szpitali nie zapewnia noclegu rodzicom przy swoich pociechach, dlatego sami musimy zadbać o miejsce dla nas.

Czy wiesz, jak niebezpieczną chorobą jest ospa? Okres wylęgania tej choroby to dwa tygodnie.

Pobyt w szpitalu jest niezwykle wyczerpujący nie tylko dla dziecka ale także dla jego rodziców. Stałe przebywanie przy dziecku powoduje, że nie ma się czasu na podstawowe sprawy. W takich przypadkach nie można zapominać o higienie osobistej i spożywaniu pokarmów. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że  i my odwodnimy organizm i zachorujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *